DEREPAZAI İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARA AİT LİSTE
ADI SOYADI ÜNVANI GÖR.BAŞLAMA TAR. GÖR.AYRILIŞ TARİHİ
Mehmet ŞAHİN Kaymakam 06.08.1991 02.10.1993
Hüseyin KÖKSAL Kaymakam 10.01.1994 16.10.1995
Ali ÇALGAN Kaymakam 21.12.1995 17.08.1998
Kemal YILDIZ Kaymakam V. 07.09.1998 27.02.1999
Şaban ŞAHİN Kaymakam V. (M.E.Müd.) 27.02.1999 07.03.1999
Erkan KILIÇ Kaymakam V. 08.03.1999 16.09.1999
Fahri MERAL Kaymakam V. (İyidere Kaymakamı) 16.09.1999 04.07.2000
Aytekin YILMAZ Kaymakam V. 05.07.2000 18.07.2000
Şaban ŞAHİN Kaymakam V.(M.E.Müd.) 19.07.2000 13.04.2001
Ali ÇELİK Kaymakam V. 14.04.2001 10.06.2001
Şaban ŞAHİN Kaymakam V.(M.E.Müd.) 15.09.2001 24.10.2001
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 25.10.2001 09.04.2002
Hamdi ÜNCÜ Kaymakam V. 09.04.2002 26.09.2002
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 27.09.2002 20.12.2002
Halil İbrahim BAKIR Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 21.12.2002 28.12.2002
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 29.12.2002 12.01.2003
İbrahim TAŞYAPAN Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 13.01.2003 18.11.2003
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 19.01.2003 01.02.2003
Cemalettin YILMAZ Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 02.02.2003 07.02.2003
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 08.02.2003 28.02.2003
H.İbrahim BAKIR Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 01.03.2003 04.04.2003
Ali Fuat ATİK Kaymakam 05.04.2003 03.10.2003
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 04.10.2003 23.05.2004
Osman VAROL Kaymakam 24.05.2004 03.10.2005
Adem ÜNAL Kaymakam V.(Vali Yardımcısı) 04.10.2005 17.10.2005
Recai KARAL Kaymakam V. (Niğde Kaymakam Ad.) 17.10.2005 13.04.2006
Murat DEMİRCİ Kaymakam 13.04.2006 24.10.2007
Yusuf SELÇUK Kaymakam V.(Erzincan Kaymakam Ad.) 25.10.2007 29.03.2008
Ali İkram TUNA Kaymakam 07.04.2008 09.10.2011
Mehmet Çağrı ÖZPOLAT
Kaymakam V.(İyidere Kaymakamı)
09/10/2011 15/03/2012
Tunahan ÇİL
Kaymakam 16/03/2012 19/09/2014
Adem CAN
Kaymakam 22/09/2014